Styrelsen


Svenska Kriminalvårdens Idrottsförbund

Styrelsen

 

Christer Duvek  (Vice ordförande)

Kortnr: 50646

Mobil: 0761380263

E-post:Christer.Duvek@kriminalvarden.se


 

Anna Andersson  (Förbundsordförande)

Telefon: 0920-27 60 17

E.post: Anna.Andersson78@kriminalvarden.se



 

Anna Isaksson  (Sekreterare)

Telfon:  0243-79 10 40

Mobil: 0703-58 97 78

E-post: Anna.Isaksson@kriminalvarden.se



 

Maria Spjut  (Ordinarie Ledamot)

Telfon: 0490/79 66 47

E-post: Maria.Spjut@kriminalvarden.se


 

Marcus Pauckstadt  (Ordinarie Ledamot)

E-post: Marcus.Pauckstadt3@kriminalvarden.se



 

Maria Brinkeback   (Ordinarie Ledamot)

Telefon: 63787

Mobil: 0727- 32 46 00

E-post: Maria.Brinkeback@kriminalvarden.se



 

Niklas Larsson   (Kassör)

Telefon: 0611 - 86 845

Mobil: 0761 - 17 42 49

E-post: Niklas.Larsson@kriminalvarden.se



 

Håkan Ullefors  (Ordinarie Ledamot)

Telefon: 74001

E-post: Hakan.Ullefors@kriminalvarden.se



 

Hans Falk  (Ordinarie ledamot)

Telefon: 652 47

Mobil: 0728-62 67 15

E-post: Hans.Falk@kriminalvarden.se



 

Anna Brännvall   (Ordinarie ledamot)

Telefon: 0920 - 21 41 60

E-post: Anna.Brannvall@kriminalvarden.se



 

Elias Arshi  (Revisor)

Telefon: 637 74

Mobil: 0728- 62 62 54

E-post: Elias.Arshi@kriminalvarden.se



 

Anders Nilsson Aldin (Revisor)

Telefon: 634 55

Mobil: 0725-22 60 10

E-post: Anders.NilssonAldin@kriminalvarden.se



 

Tobbe Hallberg  (SKIF-handläggare)

Huvudkontoret

Kortnr: 638 20

Mobil: 0738 - 44 82 00

E-post: skif@kriminalvarden.se


 

Åke Colldén   (Ordinarie Ledamot)

Telefon: 97 328

E-post: ake.collden@kriminalvarden.se



SKIF

Copyright @ All Rights Reserved